Gala Programu Działaj Lokalnie

Drukuj
W ostatni piątek (20.05.2016 r.) odbyło się ważne wydarzenie dla naszego Ośrodka Działaj Lokalnie – GALA PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE!

W sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie wręczyliśmy certyfikaty dotacji 18 organizacjom i grupom, które otrzymały wsparcie finansowe na realizację swoich lokalnych inicjatyw w ramach tegorocznej edycji Programu Działaj Lokalnie.

Wydarzenie było także okazją, aby podziękować naszym samorządom za wieloletnie finansowe wspieranie Programu. Otrzymali oni statuetki wykonane przez mieszkańca Gminy Kamień Krajeński, który techniki wytwarzania tego rodzaju rękodzieła nauczył się podczas warsztatów zrealizowanych w ramach jednego z ubiegłorocznych projektów dofinansowanych z Programu Działaj Lokalnie.

Podczas Gali obecni przedsiębiorcy mieli okazję wysłuchać wykładu nt. społecznej odpowiedzialności biznesu w społecznościach lokalnych, który wygłosił sam Prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce – pan Paweł Łukasiak.

Na zakończenie uroczystości wystąpił lokalny Chór Gromada, który był także jednym z grantobiorców ubiegłorocznej edycji Programu Działaj Lokalnie.

Grantobiorcom gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji swoich projektów!

Zdjęcia z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj.