Władze

Zarząd Fundacji (kadencja od 06.06.2018 do 05.06.2021)

  • Prezes Zarządu
    Zdzisława Hołubowska (Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno”)
  • Wiceprezes Zarządu
    Wiesław Puzio (Gmina i Miasto Jastrowie)
  • Sekretarz Zarządu
    Magdalena Wojciechowska (Miasto i Gmina Czarne)

Rada Fundacji (kadencja od 03.06.2018 do 02.06.2021)

  • Przewodniczący Rady
    Jacek Janusz (Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno”)
  • Wiceprzewodniczący Rady
    Tadeusz Majer (osoba fizyczna)
    Zenon Nowakiewicz (PPUH „Mech-Prod” Zenon Nowakiewicz)
  • Członkowie Rady
    Karolina Baranowska (Canoe Przechlewo Karolina Baranowska)
    Anna Chwedoruk (Gmina Rzeczenica)
    Agnieszka Ramucka-Jeż (osoba fizyczna)
    Władysław Dobber (Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne)
    Marta Husarek (osoba fizyczna)
    Marzena Kaczmarska (Czarneńskie Centrum Kultury)
    Piotr Kozłowski (Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Horyzont”w Jastrowiu)
    Anna Wudecka (osoba fizyczna)
    Janusz Mliczak (Miasto i Gmina Okonek)
    Magdalena Paciorek (Gmina Zakrzewo)
    Jan Piskorz (osoba fizyczna)
    Dariusz Szopiński (Gmina Przechlewo)
    Piotr Wandas (Centrum Inicjatyw Lokalnych Tilia w Lipce)
    Janusz Zieliński (osoba fizyczna)

Komisja Rewizyjna (kadencja od 06.06.2018 do 05.06.2021)

  • Przewodniczący Komisji
    Łukasz Machciński
  • Członkowie Komisji
    Ireneusz Bona
    Ryszard Drzewiecki
    Wiesław Jankowski